1833 N SMITH DR

TITUSVILLE, Florida 32780 · Brevard County · Parcel 22 3504-52-B-11

$48 550
Assessed Value
$124 970
Market Value
Annual Tax
$23 550
Taxable Value
Ownership
OwnerRodenbaugh Michael
Mailing Address1833 Smith DR Titusville FL 32780
Property Details
Year Built1957
Living Area1 680 sq ft
Lot Size9 148 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$40 000
Just (Market) Value$124 970
Assessed Value$48 550
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 550